У місті відбудуться ярмарки

Як повідомили «Хрещатику» в управлінні внутрішньої торгівлі та побуту, 14 і 15 березня в місті відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки.

Зокрема в п»ятницю торгуватимуть в Голосіївському районі на просп. 40-річчя Жовтня, 116; в Деснянському – на вул. Академіка Курчатова (у межах вул. Мілютенка та Братиславської); в Оболонському – на вул. Бережанській, 15; в Печерському – на розі вул. Л. Первомайського та І. Мечникова, на бульв. Дружби Народів, 8, пров. Виноградному, Тверському тупику, 6/8; в Подільському – на просп. Правди, 31-35; в Святошинському – на просп. Перемоги, 75/2; в Солом’янському – на вул. Освіти; в Шевченківському – на вул. Воровського, 2-4, вул. Ризькій, 1, на розі вул. Щусєва та Тираспольської, вул. І. Якіра, 14-16, вул. В. Піка, 18, вул. Олеся Гончара, 65-А.

У суботу ярмарки відбудуться в Голосіївському районі на вул. Бурмістенка (у межах вул. Васильківської та Ломоносова); в Дарницькому – просп. М. Бажана на перетині з вул. Руденка; в Деснянському – на вул. М. Цвєтаєвої (у межах вулиць Бальзака та Закревського), вул. Лисківській (у межах вул. Милославської та Радунської); в Дніпровському – на вул. А. Бучми, 2-10; в Оболонському – на вул. Лайоша Гавро, 1-9; в Печерському – на вул. Червоноармійській (у межах вул. Тверської та Ковпака); в Подільському – на просп. Московському (біля Куренівського парку); в Святошинському – на вул. Булгакова; в Солом’янському – на вул. Стадіонній (у межах вул. Липківського та Богданівської); в Шевченківському – на вул. Подвойського, 2-12.


Источник