Як спокусити того, хто тобі подобається

Вам давно подобається чоловік, але він не звертає на вас уваги? Досить чекати, варто взяти ініціативу в свої руки. Але важливо його не злякати, а лише зацікавити. Тому будьте обережні з місією «спокушання».

Погляд
Вражаючим є довгий погляд, опущені вії, погляд з іскрою, розгублений, багатообіцяючий та інші. Ви можете дивитися крадькома, можете дивитися прямо, відкрито усміхаючись. Головне – підтримуйте зоровий контакт з людиною, з якою фліртуєте хоч би 7 секунд, потім усміхніться і відведіть погляд.

Усмішка
Не варто соромитися: абсолютно всі жінки виглядають набагато привабливішими, усміхаючись. Спочатку усміхніться йому одними очима. Можливо він і сам вже давно вас помітив, просто не наважувався підійти, а тепер у нього з’явиться привід для знайомства.

Грація
Навчіться елегантності у кішок. Їх рухи плавні, гнучкі, такі, що привертають увагу. Ви можете покласти ногу на ногу. Це здасться чоловікам спокусливим…

Жести
Легкий нахил голови убік – це вже класика жанру. Як і погляд через плече, напівусмішка, рум’янець, руки, що погладжують який-небудь предмет… Ви можете теребити ланцюжок на шиї або прибирати неслухняний локон. Повірте, це здасться чоловікові чарівним.

Голос
Чоловіки більше значення надають не сенсу ваших слів, а тому, як ви говорите, які нотки звучать у вашому голосі. Він має бути м’яким, ніжним, вкрадливим. Легка хрипота додасть особливий шарм.