Яресько: кредит від Світового банку допоможе збалансувати держбюджет

Кредит на суму $500 млн від Світового банку сприятиме збалансуванню державного бюджету та дозволить направити додаткове фінансування на пріоритетні потреби.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написала міністр фінансів Наталія Яресько. «Цей кредит – це наступний крок у посиленні фінансової стабільності в нашій країні, оздоровленні її економіки. Це допоможе нам повернутися до економічного зростання, створення робочих місць і підвищення рівня життя кожного нашого громадянина», – написала міністр.

За її словами, винаданий під дуже низькі відсотки кредит, сприятиме збалансуванню державного бюджету та дозволить направити додаткове фінансування на пріоритетні потреби держави. «Адже здорові державні фінанси є запорукою сильної економіки і довіри громадян», – зазначила міністр.

Як повідомляв УНІАН, 16 вересня Наталія Яресько підписала угоду про отримання $500 млн другої програмної позики на проведення реформ у фінансовому секторі з директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови, регіону Європи та Центральної Азії Чімяо Фаном.