Парламент Грузії затвердив склад нового уряду

Новим премʼєр-міністром Грузії став екс-міністр закордонних справ країни Георгій Квірікашвілі.

Про це повідомляє »Грузия Online».

Так, напередодні, у вівторок, 29 грудня, парламент Грузії висловив вотум довіри кабінету міністрів на чолі з новим прем’єр-міністром Георгієм Квірікашвілі.

Депутати також підтримали урядову програму «Для сильної, демократичної, єдиної Грузії».

Довіру уряду висловили 86 депутатів, не підтримали це рішення – 28. Проти Кабміну на чолі з Георгієм Квірікашвілі виступили партії «Єдиний національний рух» і «Вільні демократи».

«Ми представили детальний підхід – що буде робитися для того, щоб країна стала краще. Були спроби змінити нашу тональність, просякнуту духом конструктивної, дружньої співпраці. Але ми не піддалися на ці спроби. Ми залишилися в тій самій тональності, в якій збираємося продовжувати політичне життя, і хочемо встановити в країні мир і стабільність. Це буде нашим наріжним каменем», – заявив Квірікашвілі після дебатів у парламенті.

На запитання журналістів, хто буде віце-прем’єром і чи очікуються зміни в уряді, Квірікашвілі відповів, що в уряді буде два віце-прем’єра – Дмітрій Кумсішвілі та Каха Каладзе.

«Будуть два віце-прем’єра – Дмітрій Кумсішвіли та Каха Каладзе. Як вам відомо, міністром закордонних справ став Михайло Джанелідзе. Про інші зміни поговоримо пізніше», – заявив новий прем’єр-міністр.

Також варто додати, що новий очільник уряду підкреслив свої наміри почати діалог з Абхазією та Південною Осетією.

«Наші блага в першу чергу стануть доступні жителям Абхазії і Південної Осетії. Ми не повинні боятися більш сміливих кроків у процесі примирення», – повідомив він.

Нагадаємо, що 23 грудня прем’єр-міністр Іраклій Гарібашвілі пішов у відставку.