В Україні з’явилася соцмережа для любителів мистецтва

Додаток, створений українськими розробниками, носить назву One Day Auction (ODA). Він об’єднує в собі соціальну мережу, торговий і освітній майданчики.

Про це пише Новое Время.

«У світі існують майданчики з продажу предметів мистецтва (наприклад, Paddle8, ArtNet, Artsy, Saatchi Online). Однак ідея об’єднання її з соціальною мережею – ноу-хау, якого у конкурентів немає», – заявила Ольга Нікітова, CEO ODA.

За словами Нікітової, на ODA користувачі зможуть ставити лайки і залишати коментарі, читати про художників і скульпторів, підписуватися на додаткові сервіси. Незабаром можливостей стане ще більше. Додаток обзаведеться групами за інтересами, стрічкою активності друзів і списком лайків. Крім того, користувачі зможуть стежити за виставками, аукціонами та іншими культурними подіями і створювати івенти.

Здійснювати покупки на ODA можна через одноденні аукціони. Роботи, що не будуть куплені в ході торгів, не пропадатимуть. Їх також можна буде купити, але «за іншою ціною і без азарту аукціонних торгів». Ціновий діапазон на One Day Auction – від $50 до $10000.

Додаток працює з усіма видами мобільних платформ, і доступний безкоштовно.