Бензин найближчим часом дорожчати не буде

Ввізні мита на імпортне паливо в наступному році не запровадять

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі при Кабінеті Міністрів України, яка проводила розслідування наскільки імпорт завдає шкоди вітчизняному виробникові, вирішила не запроваджувати мита на імпортний бензин та дизпаливо у 2012 році. За словами експертів, це рішення зняло загрозу подорожчання закордонного палива для населення.

За словами Сергія Куюна, директора консалтингової компанії «А-95″, прийняття такого рішення — одна з небагатьох хороших новин, які відбувалися у цій сфері протягом останніх півтора року, адже ввізні мита в разі запровадження несли б у собі загрозу відразу всім сторонам процесу — державі, учасникам ринку та споживачам.

Одним з найважливіших факторів, який призвів до прийняття такого рішення, стало те, що товар, який постачається в Україну, не є еквівалентним за якістю тій продукції, яка виробляється нашими заводами. І, відповідно до норм ВТО, — це не ідентичні товари, тож вони не можуть бути конкурентами вітчизняній продукції. Адже основна маса палива, яке надходить до нас з-за кордону, відповідає стандартам Євро-4 та Євро-5, тоді як українські заводи випускають пальне стандарту Євро-3 і лише в цьому році перейшли на Євро-4.

«Крім того, мито на продукцію вводиться за умови різкого та непередбаченого збільшення імпорту, для того, щоб убезпечити внутрішній ринок. У нас же немає чіткої тенденції росту імпорту протягом останніх п’яти років»,— розповів «Хрещатику» Сергій Куюн.

Тож, як зазначає експерт, ціни на бензин у першому кварталі 2012 року мають зберегтися на нинішньому рівні. Адже ціна на українське пальне на 60% залежить від ціни на нафту і лише на 30% від податків. Тож після неухвали рішення про введення мита ризику можна чекати тільки в плані зростання акцизів. Однак, відповідно до останніх прогнозів експертів, ціна на нафту повинна знизитись, тож українським споживачам поки що немає через що хвилюватися.

Дане рішення є позитивним і для учасників ринку та держави в цілому, адже зберігає диверсифіковану структуру поставок енергоносіїв в Україну.
«На ринок нафтопродуктів пальне надходить з 15 джерел, тож вітчизняний ринок не залежить від одного постачальника. Однак якби мито було, ми б залежали від двох крупних постачальників нафти — Росії та Азербайджану, що було б для нас великим ризиком. Тож, зберігаючи диверсифіковану систему поставок нафтопродуктів, можна не хвилюватися, що ринок залишиться без пального або якихось його марок»,— зазначив Сергій Куюн.

Вітчизняним нафтопереробникам експерти радять інвестувати кошти для покращення власної продукції, щоб вона могла конкурувати з імпортною, а державі — активно боротися з контрабандою та фальсифікатом, адже на сьогодні 25% ринку пального в Україні складає тіньовий сектор, що стало вже справжньою проблемою та не дає розвиватися добросовісній конкуренції.


Источник