"Мобільна" конкуренція

Все більше українців мають у своєму розпорядженні по 2-3 SIM-картки

Минулого року ринок телекомунікаційних послуг в Україні продовжив зростати. Так, за даними аналітиків iKS-Consulting, проникнення послуг мобільного зв’язку на кінець 2012-го склало 126 %. Тобто, кількість SIM-карток, якими користуються абоненти, перевищує кількість населення країни. А отже, на руках в українців вже по декілька SIM-карток різних операторів. «Хрещатик» дізнавався, яких змін слід очікувати у 2013 році й чи планують оператори знижувати тарифи.

По дві «сімки» – в одні руки

Згідно з даними Держстату, дохід від послуг мобільного зв’язку за минулий рік склав 31,5 млрд грн. А за інформацією аналітичної компанії iKS-Consulting, на кінець минулого року рівень проникнення SIM-карток становив 126 %. На думку фахівців, ця цифра яскраво характеризує той факт, що в Україні відбувається активне користування кількома картками одночасно. За експертними оцінками, реальний рівень проникнення мобільного зв’язку в 2012 році склав 85 %. Власне, ще в 2007 році за статистичними показниками ринок перейшов стовідсотковий рівень насиченості, але знову ж таки – цей показник відображає тенденцію використання 2-3 SIM-карток одним абонентом, а не реальну кількість користувачів мобільного зв’язку в Україні.

«Воно й не дивно, адже тарифи на дзвінки всередині мережі є традиційно нижчими, ніж ціна на дзвінок в іншу мережу,- зауважує «Хрещатику» провідний спеціаліст департаменту з корпоративних зв’язків ПрАТ «Київстар» Ірина Леліченко.- Абоненти, використовуючи SIM-картки різних операторів, намагаються таким чином заощаджувати на розмовах. Ринкові частки операторів мобільного зв’язку майже не змінились. Найбільшу кількість абонентів в Україні обслуговує «Київстар» – майже 26 мільйонів на кінець 2012 року; далі МТС із 20,4 млн і Life – 8 млн. Ці три найбільші оператори обслуговують майже 95 % ринку, а решта – близько 5 %».

Пакетні пропозиції

За офіційними даними, торік частка доходів від мобільного зв’язку в загальній структурі телекомунікаційних доходів склала 66,3 %, що свідчить про популярність послуг галузі. Україна насправді залишається країною з одним з найнижчих показників ARPU (середній прибуток на одного користувача. – Авт.) – в середньому 40-42 грн. Але одночасно за рахунок поширеного використання 2-3 SIM-карток багато абонентів сплачують за послуги мобільного зв’язку більше, ніж декларує офіційна статистика. Причиною цього є невідповідність між тарифами на дзвінки всередині мереж та дзвінки на номери інших операторів.

«У 2012 році оператори мобільного зв’язку продовжили впроваджувати «пакетну модель», коли за щоденну абонентську плату власнику надається певний обсяг нетарифікованих послуг,- зазначила Ірина Леліченко.- Сплачуючи оператору певну фіксовану суму, абонент отримує одразу велику кількість хвилин, смс, Інтернету – без сплати за кожну одиницю такої послуги. Тобто, надаючи абонентам великі обсяги нетарифікованих послуг, оператори таким чином пішли на зниження середньої вартості обслуговування. Значною мірою такі заходи були викликані увагою Антимонопольного комітету до тарифоутворення на ринку мобільного зв’язку і вимогою встановлення економічно обґрунтованих тарифів на популярні напрямки».

За словами фахівців, впровадження «пакетного» принципу викликане зростанням споживання голосових послуг. За даними операторів, «середній» абонент мобільного зв’язку в Україні використовує щомісяця 500 хвилин і більше, й у цьому ми обійшли користувачів майже в усіх країнах світу. Зрозуміло, що за такого рівня використання послуг принцип «плати за кожну хвилину» є неефективним і нераціональним для клієнта. Оператори від продажу хвилин «у роздріб» все більше переходять до «гуртового» принципу формування тарифних планів. Для абонентів, що користуються мобільним зв’язком рідко і телефонують мало, є тарифні плани без абонплати, без плати за з’єднання чи обов’язкових поповнень. Проте й вартість дзвінків у таких тарифах вища, ніж в «пакетних» пропозиціях.

До «гуртового» тарифоутворення вдаються оператори і при створенні пропозицій мобільного Інтернету. Наприклад, коли «у роздріб» вартість 1 Мб мобільного Інтернету коштує близько 10 грн, то за умови підключення «пакетів» Інтернету вартість 1 Мб зменшується в рази.

Причини зміни операторів

За даними «МТС Україна», в середньому після новорічних та різдвяних свят за заміною SIM-карт звертаються на 20 % більше абонентів, ніж навесні та влітку. Цікаво, що традиційними причинами заміни SIM-карти є втрата або крадіжка мобільного телефону (50 % звернень); механічні або побутові ушкодження (26 % звернень); необхідність замінити SIM-карту звичайного формату на micro-SIM або nano-SIM (15 % звернень). А от до зміни, власне, мобільного оператора, за словами фахівців, українці вдаються досить рідко.

У 2012 році зроблено великий крок до впровадження послуги «зміни оператора зі збереженням номера». Регулятор ринку розробив відповідний проект, який у разі впровадження забезпечить кожному абонентові «персональний номер» мобільного телефону, який можна використовувати при зміні оператора. Проект наразі обговорюється ринком. Однак директор департаменту регуляторно-правового забезпечення «Київстар» Андрій Осадчук вважає, що в ньому не враховано багато питань, зокрема – як буде забезпечено цю послугу для абонентів, які обслуговуються знеособлено (без надання персональних даних оператору), що робити із залишком коштів на балансі SIM-картки при переході абонента від одного оператора до іншого, як уникнути шахрайства та ін.

«Відсоток абонентів, які змінюють оператора в Україні, доволі невисокий, що пояснюється важливістю для громадян їхніх номерів і відсутністю послуги з їх збереження при зміні оператора (MNP),- коментує «Хрещатику» директор з корпоративних відносин ТОВ «Астеліт» (мобільний оператор life:) Юрій Курмаз.- Крім того, цей тренд великою мірою спричинений низькими тарифами на дзвінки всередині мережі – прив’язаністю до певного оператора через своє оточення – та достатньо високими тарифами на дзвінки в мережі інших операторів. У результаті, на відміну від багатьох інших країн, в Україні зміна оператора, як правило, пов’язана з переїздом абонента до іншого міста чи зміною місця роботи».

Мобільний Інтернет

На думку Ірини Леліченко, у 2013 році оператори продовжать впроваджувати «пакетні тарифи», націлені на задоволення попиту клієнтів, а також стимулюватимуть українців переходити на нові пакетні пропозиції. Одночасно оператори будуть більш уважно вивчати «профіль» щомісячного й щоденного використання послуг. Адже не всі клієнти мають потребу у використанні великого обсягу хвилин щодня, а от мобільний зв’язок потрібен усім. Тому тарифні плани без абонплати, плати за з’єднання і обов’язкових поповнень також збережуться і будуть пропонуватися користувачам.

«За теперішніх умов єдиним динамічним напрямком у галузі залишається використання мобільного Інтернету. Наприклад, у нашій мережі зростання послуг із передачі даних за 2012 рік склало 60 %, у той час як голосових – 7 %,- пояснює Юрій Курмаз.- Ріст використання мобільного Інтернету – світовий тренд, що відображає потребу абонентів постійно бути «онлайн» та вирішувати багато професійних та особистих питань через Інтернет. Іншим важливим трендом є зростання кількості абонентів – користувачів різноманітних смартфонів. Це підтверджує той факт, що сьогодні мобільний телефон перетворився на багатофункціональний пристрій, який суттєво впливає на спосіб життя сучасної людини. Так, наприклад, у нашій мережі зростання кількості смартфонів за минулий рік склало 42 %».

Пан Курмаз також прогнозує, що ринок і надалі зростатиме, хоч і невеликими темпами, за рахунок популярності послуг мобільного Інтернету. А справжньої динаміки можна очікувати лише за умов впровадження ефективних механізмів регулювання, що надасть можливість зменшити вплив домінуючих операторів на ціноутворення та впровадження нових послуг, вважає експерт. Також до кінця року може реалізуватися послуга збереження номерів при зміні оператора.


Источник